Konsultacje Indywidualne - Rozmowa kwalifikacyjna

Popraw swoje dokumenty aplikacyjne, przećwicz rozmowę z zawodowym rekruterem i zdobądź wymarzoną pracę!

Dostałaś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i denerwujesz się, że nie poradzisz sobie? Zależy Ci bardzo na tej pracy i chciałabyś się dobrze przygotować do tej rozmowy?

Szukasz aktywnie pracy, wysyłasz swoje dokumenty na różne ogłoszenia, ale nie dostajesz zaproszeń na rozmowę? Próbowałaś już różnych szablonów CV, ciągle coś poprawiasz w swoich dokumentach aplikacyjnych, a efektu wciąż nie widać.

A może otrzymujesz zaproszenia na rozmowę, ale nie udało Ci się jeszcze przejść do kolejnego etapu? Wydaje Ci się, że masz wszelkie wymagane kwalifikacje, a jednak nie otrzymujesz oferty pracy.

Pomyśl o tym, jak by to było gdybyś mogła iść na rozmowę dobrze przygotowana i pewna siebie. Gdybyś mogła swobodnie opowiedzieć, w czym jesteś najlepsza i pochwalić się swoimi osiągnięciami. Pomyśl, jakie to by było uczucie, gdybyś mogła otrzymać tę pracę.

Od tego uczucia dzieli Cię zaledwie parę kroków – możesz skorzystać ze wsparcia osoby, która zawodowo zajmuje się rekrutacją pracowników.

Zapraszam Cię na Indywidualne Konsultacje – przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.


Co otrzymasz zapisując się na INDYWIDUALNE KONSULTACJE?


1. Ocena Twoich dokumentów aplikacyjnych:

Przejrzę Twoje CV i profil na LinkedIn.

Omówię z Tobą, co możesz poprawić w swoim CV i w profilach w mediach społecznościowych.

2. Dobre przygotowanie do rozmowy:

  • Określimy dokładnie jakiej pracy szukasz
  • Dowiesz się, jak dobrze przygotować się do rozmowy, żeby zwiększyć swoje szanse na rozmowie
  • Dowiesz się, jak najlepiej zaprezentować Twoje umiejętności i doświadczenie
  • Przerobimy najczęściej zadawane pytania na rozmowie o pracę
  • Dowiesz się jakie kolejne kroki zrobić po rozmowie, żeby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie

3. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej (przez Skype):

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej, proponuję Ci udział w symulacji rozmowy na stanowisko, na które obecnie aplikujesz.

Jestem zawodowym rekruterem, więc mogę przeprowadzić z Tobą rozmowę kwalifikacyjną tak, jakbyś na żywo w niej uczestniczyła. Podczas tego typu rozmowy zadaję pytania związane z firmą i stanowiskiem, na które aplikujesz. Będziesz mieć więc okazje dowiedzieć się, jakie pytania mogą się pojawić i przećwiczyć swoje odpowiedzi.

Po rozmowie omówię, jak jeszcze możesz poprawić swoje odpowiedzi, na co powinnaś zwrócić uwagę i jakie pytania możesz zadać rozmówcom.

Konsultacje odbywają się przez Skype i trwają około 2 godziny.

Kim jestem?


Monika Juniewicz-Olejnik
Monika Juniewicz-Olejnik

Jestem konsultantem kariery, certyfikowanym doradcą zawodowym oraz headhunterem.

Na co dzień wspieram kobiety, które utknęły na swojej ścieżce zawodowej, tak żeby mogły ruszyć z miejsca i sięgnąć po swoje zawodowe marzenia.

Na bazie mojego ponad 10-letniego doświadczenia w dziale Human Resources (zasoby ludzkie) w międzynarodowych firmach stworzyłam program Ścieżka Kariery oraz Zmiana Zawodowa. Programy te pomagają kobietom odnaleźć ścieżkę kariery zgodną z ich zainteresowaniami, wartościami, silnymi stronami i potrzebami rynku.

Do mojej pracy wprowadzam narzędzia, metody i wiedzę z różnych obszarów HR, które wykorzystywałam prowadząc projekty rekrutacyjne w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) oraz biorąc udział w międzynarodowych projektach HR.

HR, rozwój kariery i praca z ludźmi są moją pasją – bez przerwy szkolę się w tych obszarach i testuję na sobie nowe rozwiązania i narzędzia, ponieważ chcę, żeby moje klientki osiągały wymarzone przez siebie rezultaty.

Zapraszam Cię na mój blog oraz fanpage gdzie znajdziesz artykuły i porady związane z rozwijaniem kariery.